Yıldız hareketleri ve Ürküten Türkiye için 11 kehanet

Yıldız hareketleri ve 11 kehanet

Yıldız hareketleri ve Ürküten Türkiye için 11 kehanet

Darbe Girişimini ve AKP'deki Genel Başkan Değişikliğini Bilen Didem Şarman'dan 11 Kehanet1 Ocak 2016'da Astroloğundan Düşünce Kuruluşuna, Kahininden Analistine 2016 İçin Yapılmış 13 Kehanet başlığıyla hazırlamış olduğum içerikte astrolog Didem Şarman'ın  ''Nisan ayına kadar AKP'de genel başkan değişikliği olabilir, yılın sonuna doğru askeri darbe tehlikesi var.'' tahminleri gerçekleşince dikkatleri üzerine çekti. Dikkat üzerine çekince darbe girişimi sonrası 20 Temmuz 2016 tarihinde girdiği blog yazısında yeni tahminlerde bulundu. Bazıları gerçekleşti.. İşte o tahminler...

1 Ocak 2016 tarihli içeriğimizde Didem Şarman'ın gerçekleşen tahmini.

1 Ocak 2016 tarihli içeriğimizde Didem Şarman'ın gerçekleşen tahmini.

20 Temmuz 2016 sonrası için yaptığı tahminler...


1. 31 Temmuz - 31 Ağustos aralığında devlet kurumları ve polisi hedef alan terör saldırıları olacak.

31 Temmuz - 31 Ağustos aralığında devlet kurumları ve polisi hedef alan terör saldırıları olacak.

2. Ağustos'taki Kova burcundaki ay tutulması sonucu Ağustos ve Eylül'ün ilk günleri: Uluslararası anlaşmalar bozulabilir, uluslararası beklenmedik bir gelişme olabilir.

Ağustos'taki Kova burcundaki ay tutulması sonucu Ağustos ve Eylül'ün ilk günleri: Uluslararası anlaşmalar bozulabilir, uluslararası beklenmedik bir gelişme olabilir.

3. Başak Burcu’ndaki Güneş Tutulması sonunda Eylül-Aralık periyodunda yanlış alınan kararlar, uluslararası anlaşmalarda alınacak hatalı kararlar olabilir. Komşularla ilişkileri öne çıkabilir.

Başak Burcu’ndaki Güneş Tutulması sonunda Eylül-Aralık periyodunda yanlış alınan kararlar, uluslararası anlaşmalarda alınacak hatalı kararlar olabilir. Komşularla ilişkileri öne çıkabilir.

4. Ağustos - Eylül aylarında yabancı bir devlete yersiz sert açıklamalarda bulunabilir, önemli bir konuda halkoyuna gidilip gidilmemesi tartışılabilir.

Ağustos - Eylül aylarında yabancı bir devlete yersiz sert açıklamalarda bulunabilir, önemli bir konuda halkoyuna gidilip gidilmemesi tartışılabilir.

5. 27 Kasım-27 Aralık sürecinde insanların topluca bulunduğu yerlere saldırılar olabilir.

27 Kasım-27 Aralık sürecinde insanların topluca bulunduğu yerlere saldırılar olabilir.

6. 27 Kasım-27 Aralık 2016 süreci yüksek rütbeli askerler, siyasi liderler ve devletin üst kademelerinde yer alanlar için de tehdit oluşturan bir zaman aralığı olabilir.

27 Kasım-27 Aralık 2016 süreci yüksek rütbeli askerler, siyasi liderler ve devletin üst kademelerinde yer alanlar için de tehdit oluşturan bir zaman aralığı olabilir.

7. 27 Aralık 2016- 18 Şubat 2017 kendi çıkarlarımızı korumak için uluslararası barış ortamını bozan hareketlerde bulunabileceğimiz yeni durumlar sözkonusu olabilir. Ülkenin geleceği ile ilgili önemli kararlar bu periyotta alınacaktır.

27 Aralık 2016- 18 Şubat 2017 kendi çıkarlarımızı korumak için uluslararası barış ortamını bozan hareketlerde bulunabileceğimiz yeni durumlar sözkonusu olabilir. Ülkenin geleceği ile ilgili önemli kararlar bu periyotta alınacaktır.

8. Ocak Şubat 2017 sürecinde siyasi liderlere, ülkenin önemli bir pozisyonunda olan kişisine suikast düzenlenmek istenebilir, suikast dışında gelişen koşullarla bir kayıp verilebilir

Ocak Şubat 2017 sürecinde siyasi liderlere, ülkenin önemli bir pozisyonunda olan kişisine suikast düzenlenmek istenebilir, suikast dışında gelişen koşullarla bir kayıp verilebilir

9. 18 Şubat 2017-23 Mart 2017 sürecinde, ülkenin yönetimi ile ilgili önemli değişikliklere, askerin, polisin ve ordunun yönetimde etkin rol oynamasına, dış güçlerle daha fazla mücadele ve net kararlar alınması gereken zamana işaret etmekte.

18 Şubat 2017-23 Mart 2017 sürecinde, ülkenin yönetimi ile ilgili önemli değişikliklere, askerin, polisin ve ordunun yönetimde etkin rol oynamasına, dış güçlerle daha fazla mücadele ve net kararlar alınması gereken zamana işaret etmekte.

10. 18 Şubat 2017-23 Mart 2017 sürecinde Güçlü bir devletin, bizim yönetimimize daha güçlü şekilde karışma ya da müdahale etme isteğini burada görebiliriz.

18 Şubat 2017-23 Mart 2017 sürecinde Güçlü bir devletin, bizim yönetimimize daha güçlü şekilde karışma ya da müdahale etme isteğini burada görebiliriz.

11. Son olarak 11 Şubat 2017 Ay Tutulması ve 26 Şubat 2017 Güneş Tutulması ülkede bir depremi tetikleyebilir.

Son olarak 11 Şubat 2017 Ay Tutulması ve 26 Şubat 2017 Güneş Tutulması ülkede bir depremi tetikleyebilir.

Hiç mi iyi bir şey yok? diyenlere Didem Şarman şöyle diyor:

Hiç mi iyi bir şey yok? diyenlere Didem Şarman şöyle diyor:
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.