Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı

Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı

Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı

  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - Leonardo da Vinci’nin “Son Akşam Yemeği” adlı başyapıtını inceleyen uzmanlar tablodaki şifreyi çözerek, kıyamet tarihinin yazdığını tespit etti.

1 / 9

Leonardo da Vinci’nin tablosunda kıyamet tarihi ortaya çıktı

Leonardo da Vinci’nin “Son Akşam Yemeği” adlı başyapıtını inceleyen uzmanlar tablodaki şifreyi çözerek, kıyamet tarihinin yazdığını tespit etti.

 
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - Rönesans döneminde yaşamış İtalyan hezârfen, döneminin önemli bir filozofu, astronomu, mimarı, mühendisi, mucidi, 

2 / 9

Rönesans döneminde yaşamış İtalyan hezârfen, döneminin önemli bir filozofu, astronomu, mimarı, mühendisi, mucidi, 

 
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeoloğu, kartografı, yazarı ve ressamı olan Leonardo da Vinci’nin şifresi çözüldü.

3 / 9

matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeoloğu, kartografı, yazarı ve ressamı olan Leonardo da Vinci’nin şifresi çözüldü.

 
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - “Mona Lisa”nın yanı sıra “Son Akşam Yemeği” adlı önemli başyapıtları olan İtalyan sanatçının “Son Akşam Yemeği” adı eserinde, kıyamet tarihini açıkladığı ortaya çıktı.

4 / 9

“Mona Lisa”nın yanı sıra “Son Akşam Yemeği” adlı önemli başyapıtları olan İtalyan sanatçının “Son Akşam Yemeği” adı eserinde, kıyamet tarihini açıkladığı ortaya çıktı.

 
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - Bir Vatikan araştırmacısı, tablo üzerinde yaptığı detaylı analizde, kıyamet tarihinin 1 Kasım 4006 olarak tabloda yer aldığını ortaya çıkardı.

5 / 9
Bir Vatikan araştırmacısı, tablo üzerinde yaptığı detaylı analizde, kıyamet tarihinin 1 Kasım 4006 olarak tabloda yer aldığını ortaya çıkardı.

6 / 9

Sabrina Sforza Galitzia adlı araştırmacı, deşifre ettiği "matematiksel ve astrolojik" bir puzzle içeren Hristiyan simgesinin üzerindeki yarım ay penceresinin ne anlama geldiğini anlattı.

 
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - İtalyan sanat eksperi, Da Vinci’nin kıyamet gününü, 21 Mart 4006’da başlayıp 1 Kasım 4006’da biten “evrensel bir sel” olacağını öngördüğünü belirtti.
Galitzia, belgelere göre Da Vinci’nin, insanlık için yeni bir başlangıca işaret ettiğini söyledi.

7 / 9

İtalyan sanat eksperi, Da Vinci’nin kıyamet gününü, 21 Mart 4006’da başlayıp 1 Kasım 4006’da biten “evrensel bir sel” olacağını öngördüğünü belirtti.

Galitzia, belgelere göre Da Vinci’nin, insanlık için yeni bir başlangıca işaret ettiğini söyledi.

 
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - Da Vinci, “Son Akşam Yemeği” adındaki başyapıtını 1495’te yapmaya başladı, 1498’de bitirdi.

Son Akşam Yemeği tablosunda Hz. İsa'nın havarileri ile beraber son yemeğini yemesi konu alınıyor.

8 / 9
Da Vinci, “Son Akşam Yemeği” adındaki başyapıtını 1495’te yapmaya başladı, 1498’de bitirdi. Son Akşam Yemeği tablosunda Hz. İsa'nın havarileri ile beraber son yemeğini yemesi konu alınıyor.
  • Ünlü tablodan kıyamet tarihi çıktı - Eser, kopyası en çok yapılan dini tablo olarak biliniyor.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.